Eu m-am născut în secolul trecut
-
Eu m-am născut în secolul trecut
Şi cred c-am fost o mare norocoasă.
O altă generație de lume am văzut
Mai simplă, mai săracă, dar frumoasă.
Eu am venit ...
Acum 5 zile
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu